האי פוקט מעניק לכם חוויה ייחודית ביותר

full_beach_Patong_4

דומה שאין עוד אי בעולם כמו האי פוקט. מדובר על אי שכולל בתוכו שתי תכונות סותרות של ממש. מצד אחד, פוקט נחשב לאחד מהמקומות הטבעיים ביותר שעדיין נותרו בעולם. יותר מ90% מהאי עצמו עדיין מיוער לחלוטין, ואין בו התיישבות. מהצד השני, אם תגיעו לפוקט כנראה שאתם לא תחושו שאתם נמצאים לבדכם – מדובר על אחד מהיעדים הפופולריים ביותר לא רק בתאילנד – אלא גם בעולם כולו.אבל למה בעצם?

קצת על האי הקסום הזה

ראשית, כדאי להכיר את פוקט יותר מקרוב. האי פוקט ממוקם בשרשרת האיים בדרום-מערב תאילנד. מדובר על האי הגדול ביותר בתאילנד (דבר שאיננו מה בכך, שכן בתאילנד יש אלפי איים שונים). האי עצמו מחובר לרצועה היבשתית של תאילנד בגשר יבשתי, כולל בתוכו נמל תעופה לטיסות פנימיות בעיר או טיסותבתוך מזרח אסיה, וכן ניתן להגיע אליו דרך מעבורות שונות.

ולמה הוא פופולרי כל כך?

איןספק שהסיבה המרכזית לפופולריות של פוקט היא קודם כל באקלים שלו – האקלים הוא טרופי ונחשב נוח יחסית לאורך רוב חודשי השנה, ולכן הוא כמעט תמיד כולל כמות גבוההלמדי של תיירים. כמו כן, למרותשרוב האי מורכב משטח מיוער, הוא עדיין גדול יחסית – ולכן גם אם לכאורה יש בו שטח קטן המוקדש לבתי מלון, מסעדות, מועדונים וכו' – מדובר על שטח אשר באופן מוחלט הוא גדול יחסית, ובהחלט מספיק לכל התיירים. מן הצד השני העובדה כי הוא כולל בתוכו שטח מיוער – הופך אותו לייחודי בעיני התיירים.

מתי כדאי להגיע אל האי?

בעקרון, בכל שלב אשר בו אתם תגיעו אל פוקט, וודאי שאתם תוכלו למצוא בו תיירים. יחד עם זאת, בין החודשים ספטמבר למרץ, תוכלו למצוא את המכות הגבוהה ביותר של התיירים, שכן אז מזג האוויר הוא נוח במיוחד ונחשב ממש לאידאלי. אפשר להגיע אל פוקט גם בזמנים אחרים – אם כי יש לקחת בחשבון אפשרות למזג אוויר גשום לצורך העניין.

עזרו בהכנת המאמר – המרכז למטייל בתאילנד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>